1. Адвокат по возврату долга
  2. Адвокат по кредитам
  3. Адвокат по взысканию долгов
  4. Адвокат по кредитам

Адвокат
в Киеве
консультация,
защита

Адвокат по ДТП. 286 стаття ККУ. Ст. 286 КК України - Кримінальна справа по ДТП

Наше Адвокатське Агентство надає послуги з комплексного експертного та правового супроводу справ у рамках кримінального процесу при ДТП, а саме в процесі встановлення винуватості по ст. 286 Кримінального Кодексу України (ч. 1 і ч. 2 ст. 286 КК України).

Відповідно зі статтею 286 КК України для водія авто може наступити кримінальна відповідальність якщо при настанні ДТП потерпілі особи отримали тілесні ушкодження середньої або більшої тяжкості.

З цього випливає, якщо хто-небудь з учасників ДТП отримав тілесні травми і є ймовірність того, що за ступенем тяжкості вони підпадають під ст. 286 КК України, то на місце ДТП приїжджає слідча група, яка виробляє технічну фіксацію слідової інформації на місці події, збирають первинну інформацію, і передають матеріали для подальшого досудового слідства.

Так як достовірність обставин ДТП має особливу важливість, а учасники аварії в момент прибуття на місце ДТП слідчої групи знаходяться, як правило, в шоковому стані, то рекомендується на підставі ст. 63 Конституції України відмовитися від дачі пояснень за обставинами ДТП в зв'язку з шоковим післяаварійний станом.

В процесі розслідування кримінальної справи за ст. 286 КК України слідчим будуть опитані всі свідки, яким відомі обставини настання цього ДТП, і водій зможе детально викласти всі відомі йому мають значення деталі ДТП.

Важко переоцінити і роль відтворення обстановки і обставин ДТП в процесі розслідування кримінальної справи за статті 286 КК України. Ця слідча захід відбувається після опитування всіх свідків по справі. Головною метою відтворення обстановки і обставин ДТП по ст. 286 КК України є точне відтворення і фіксація основних параметрів руху транспортних засобів, пішоходів і інших учасників ДТП.

Значимість цієї слідчої справи полягає в тому, що на підставі отриманих результатів за призначенням слідчого проводиться автотехнічна експертиза, висновки якої і визначать, винна у вчиненні ДТП, особа.

По закінченню необхідних слідчих дій обвинувачений по ст. 286 КК України і потерпілий зможуть ознайомиться з матеріалами слідства.

Обвинувальний висновок у кримінальній справі по ст. 286 КК України є закінченням досудового слідства.

На базі зібраних матеріалів справи суд в подальшому приймає рішення про винуватість чи невинуватість обвинуваченого по ст. 286 КК України.

Можливість якісного захисту в кримінальних справах по ст. 286 КК України залежить від того, на якій стадії кримінального процесу захист фактично вступила в процес.

Також, наше АО надає попередні консультації по телефону.

5000

успешно завершенных дел

7300

довольных клиентов

10млн

возвращенных средств
Все наши услуги